H035QR02 V2

| πίνακας Μοντέλο | H035QR02 V2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AU Optronics |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 240×320 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| H035QR02 V2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Reflective |
| Ενεργός χώρος | 53.64×71.52 mm |
| Περίγραμμα | 64.2×87×4.55 mm |
| Επιφάνεια | Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 8/12(Reflective) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 50/50/45/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Τύπος λάμπας | 2S2P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3/3.3/12/-12V (Typ.)(DVCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων AU Optronics H035QR02 V2.
Τα AU Optronics H035QR02 V2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AU Optronics H035QR02 V2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AU Optronics H035QR02 V2 ή άλλων LCD AU Optronics, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AU Optronics H035QR02 V2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα AU Optronics H035QR02 V2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AU Optronics H035QR02 V2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AU Optronics H035QR02 V2 ή άλλων LCD AU Optronics, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AU Optronics H035QR02 V2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "H035QR02 V2"
- AU Optronics H035QR02 V2
- Φύλλο δεδομένων H035QR02 V2
- Εικόνα H035QR02 V2
- Τιμή H035QR02 V2
- Διανομέας H035QR02 V2

